Přihláška do kurzu Orientální tanec

“Skvělá volba pro všechny, kdo se chtějí těšit ze zdravého pohybu a harmonického života."

Trutnov, tělocvična zdravotnické školy, středa 18:00 – 19:00

Krásné třpytivé kostými, orientální vášeň a smyslnost, ale také poznání vlastního těla a krásy ženství – to jsou pro mě atributy orientálního tance, který je u nás známý také jako břišní tanec.  Orientální tanec je velice zdravý způsob pohybu. Při tanci odbouráte nejen přebytečné tuky, pravidelným pohybem protahujete tělo, čímž dochází ke snížení bolesti zad. Břišní tanec posiluje bedra, mobilizuje pánevní dno i břišní oblast a pomůže ulevit při menstruačních obtížích. Orientální tanec prospívá nejenom tělu, ale také duchu. Orientální rytmy vás přenesou nejen do pohádkového světa, ale především do vašeho vlastního nitra, kde objevíte krásy a skryté taje ženského těla. Nezáleží na věku, postavě, ani talentu. Ráda přivítám na mém kurzu každou z Vás!

kurzy-orientalni-tanec

CO SI VZÍT NA PRVNÍ LEKCI:
pohodlné oblečení, boty s měkkou podrážkou (lze tančit naboso), pití (nejlépe neperlivá voda). Podrobnější informace se dozvíte na místě nebo Vám je ráda zodpovím na tel. 608 622 715.

Přihláška do kurzu Orientální tanec je nezávazná. Veškeré podrobnosti doladíme společně na první hodině. Budu se na Vás těšit!

Souhlas se zpracováním osobních údajů ke stažení

    Zdravotní stav
    Každý klient je zodpovědný za svůj zdravotní stav. Lektorka Martina Sabua Pastuchová nenese zodpovědnost za zdravotní stav klienta. Trpí-li klient nějakými zdravotními problémy, je důležité na ně před začátkem lekce upozornit. Těhotná klientka před začátkem cvičení musí donést potvrzení od lékaře s jeho doporučením.