Přihláška do kurzu Tanec pro ženy a dívky

„Probuďte v sobě svoji ženskost a smyslnost. Věřte, že doma to určitě ocení!"

Hronov, DDM Domino, pondělí 18:30 – 19:30
Trutnov, tělocvična zdravotnické školy, středa 18:00 – 19:00

Krása tance spočívá v jeho rozmanitosti a možnosti sebevyjádření. I proto tanec miluji.  Pro ty z Vás, které neoslovil orientální tanec, nabízím tento kurz, ve kterém Vás ráda provedu světem nejrůznějších tanečních žánrů. Rozvlňte své tělo v rytmu samby, havajských a tahitských tanců, prožijte v rytmu jazzu napínavé, vášnivé nebo humorné příběhy, připravte svému příteli nebo manželovi smyslné překvapení ve stylu flirt dance. Objevte a na vlastní kůži vyzkoušejte společně se mnou nové taneční styly, o kterých jste zatím jen přemýšlela. A nebojte se, zvládnete to i když jste taneční začátečnice. V kurzech postupuji dle vašich možností, učím nejdříve základy a jednoduché kombinace. Těším se na naše společné taneční objevy!

kurzy-tanec-pro-ženy-a-dívky

CO SI VZÍT NA PRVNÍ LEKCI:
pohodlné oblečení, boty s měkkou podrážkou (lze tančit naboso), pití (nejlépe neperlivá voda). Podrobnější informace se dozvíte na místě nebo Vám je ráda zodpovím na tel. 608 622 715.

Přihláška do kurzu Tanec pro ženy a dívky je nezávazná. Veškeré podrobnosti doladíme společně na první hodině. Budu se na Vás těšit!

Souhlas se zpracováním osobních údajů ke stažení

    Zdravotní stav
    Každý klient je zodpovědný za svůj zdravotní stav. Lektorka Martina Sabua Pastuchová nenese zodpovědnost za zdravotní stav klienta. Trpí-li klient nějakými zdravotními problémy, je důležité na ně před začátkem lekce upozornit. Těhotná klientka před začátkem cvičení musí donést potvrzení od lékaře s jeho doporučením.