slideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-images

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

 

 

 

 

 

 

 

 

SABUA

tanečnice, lektorka, choreografka a zpěvačka

O mně

Vítejte v mém světě plném tance a hudby!

Jmenuji se Martina Pastuchová a v tanečním světě vystupuji pod uměleckým jménem Sabua. Sabua je orientální výraz pro lvici. Popravdě, ne náhodou jsem si toto jméno zvolila. Lvice totiž ve mně probudí vždy, když vstoupím na taneční parket. Již jako malá jsem se zamilovala do Egypta a v knihách o této zemi jsem často čítala o ladných tanečnicích. Orientální tanec do mého života definitivně vstoupil v roce 2003, kdy jsem začala velmi intenzivně trénovat na nejrůznějších kurzech a seminářích pořádaných těmi nejlepšími tanečníky a tanečnicemi z celého světa (např.: Leily a Randy Kamel z Káhry, Hassan Ashraf z Egypta, Aziza z USA, Abir a Magdy Younes z Egypta…).

Od roku 2007 jsem držitelkou certifikátu Oriental Dance Academy. Od té doby až dodnes jsem absolvovala řadu vystoupení jak u nás, tak v zahraničí. V roce 2008 jsem obsadila 2. místo v kategorii Malé skupiny a 5. místo v kategorii Sólo na Mistrovství České republiky Belly Dance v Táboře. V letech 2011 – 2018 jsem dokonce zasedala v porotě soutěže Dvorská Jednička. 

Tanec je mou vášní. Tanec je můj život a svůj svět si bez něj nedovedu představit. I proto ve svém repertoáru mám nejen orientální tanec, ale také celou řadu dalších tanečních stylů, jako je například samba, latina, havajské a tahitské tance, flirt dance, jazz a další. Tanec zaplňuje můj pracovní i volný čas. Ráda organizuji Galavečery a show Lasido, orientální plesy, Magické taneční show, pravidelně pořádám víkendové pobyty, dovolené s tancem a dětské tábory s taneční tematikou, vedu taneční kroužky v DDM Domino Hronov a taneční kurzy pro dospělé.  Od roku 2012 se věnuji sólovému zpěvu. Absolvovala jsem celou řadu workshopů i soukromých hodin s profesionálními zpěváky (např.: Bára Basiková, Lucia Šoralová, Lukáš Jindra, František Pytloun…). Zpěv a tanec proto propojuji i do svých vystoupení, díky čemuž vznikají velmi originální choreografie. Ve zpěvu i tanci se nadále vzdělávám.

V roce 2019 jsem se zúčastnila v kategorii zpěv výběrového kola Dance Star Talent a Talent Star a postoupila až do hlavního finále v Ostravě.

S velkou vášní se věnuji i psaní písní, díky kterým můžu do dnešní komplikované doby vnést trochu radosti. V roce 2021 jsem si splnila velký sen a natočila videoklip k písni Co já s tím udělám a Andělé zpívají. Další videoklip v tuto chvíli usilovně připravuji.

Taneční skupina Ohnivé lilie

V roce 2016 jsem založila taneční skupinu Ohnivé lilie, ve které spolu s tanečnicemi Šárkou Novotnou, Janou Lesákovou, Kateřinou Kulhánkovou, Denisou Chráskovou, Šárkou Zobalovou a Barborou Karáskovou pilně připravujeme nejrůznější taneční i pěvecká vystoupení. Naše sólová i skupinová čísla jsou kombinací tance, nádherných kostýmů i vtipných scén. Vybrané tance doplňuje také živé pěvecké vystoupení. Pro Vaši společenskou akci si můžete vybrat různé taneční styly i tematické programy (např. na vánoční firemní akce, večírky…). Zorganizujeme i rozsáhlejší program módní přehlídky, show, do tance můžeme zapojit i diváky. V našem repertoáru naleznete nejrůznější taneční styly, jako např.: kabaret, charleston, tanec se šavlemi, flirt dance, historické dobové tance, kankán, španělsko-arabské tance, orientální tance, tematická vánoční vystoupení… Rády pro vás zatančíme na módní přehlídce, plese, firemní akci.

Chtěli byste se k nám přidat? Určitě neváhejte a ozvěte se nám. Rády mezi sebou přivítáme nové tanečnice z Náchoda a okolí, kterým nechybí vášeň a nadšení pro tanec, baví je tanec, vystupování, kostýmy… no zkrátka vše co k fungování taneční skupiny neodmyslitelně patří. Kontaktovat nás můžete buď přes kotaktní formulář na webu, nebo přes FB profil.

Pokud se chcete o naší taneční skupině dozvědět něco víc, určitě navštivte náš facebookový profil. Ukázky vystoupení najdete buď ve videogalerii, nebo na našem youtube kanálu. Věříme, že se vám naše choreografie budou líbit a rozhodnete se vaši společenskou akci zpestřit jedním zvystoupeních Ohnivých lilií.

logo_ohnive_lilie

Šárka Novotná

WEB-Šárka-Novotná

Jana Lesáková

WEB-Jana-Lesáková

Kateřina Kulhánková

WEB-Kateřina-Kulhánková

Šárka Zobalová

WEB-Šárka-Zobalová

Martina Sabua Pastuchová

WEB-Martina-Sabua-Pastuchová

Nabídka vystoupení

Nic není pro umělce víc, než když může svá vystoupení předvést v záři reflektorů. S taneční skupinou Ohnivé lilie pilně připravujeme nejrůznější taneční i pěvecká vystoupení. Naše sólová i skupinová čísla jsou kombinací tance, nádherných kostýmů i vtipných scén. Pro Vaši společenskou akci si můžete vybrat různé taneční styly i tematické programy (např. na vánoční firemní akce, večírky…). Zorganizujeme i rozsáhlejší program módní přehlídky, show, do tance můžeme zapojit i diváky.

V rámci této taneční formace nabízíme také pěvecká vystoupení na reprodukovanou hudbu. Jsme schopné připravit jednotlivé taneční vstupy nebo kompletní balíček pro celou vaši akci. Program sestavíme na míru Vašim požadavkům, přáním a představám. Můžete si tak sami určit délku vystoupení, styly tance a další kritéria, která jsou vaší prioritou. Cena za vystoupení je v tomto případě individuální dle rozsahu, náročnosti vystoupení, počtu výstupů, popřípadě cestovném. Disponujeme technickým zázemím v podobě profesionálního zvukového aparátu i osvětlení se světelnými efekty. Součástí uvedené ceny jsou dvě taneční vystoupení dle vlastního výběru. 

Whisky-to-je-moje-gusto
„Kabaret Whisky, to je moje gusto“

taneční vystoupení ve stylu kabaret, živý pěvecký doprovod

Nebe-Peklo-1
„Nebe – Peklo“

tematické taneční vystoupení rozverných andělů a čertic navodí vánoční atmosféru

Dobová-fantazie
„Dobová fantazie“

originální taneční divadlo na dobovou hudbu, které baví i moderního diváka

zpívání-v-dešti
„Tanec v dešti“

barevný tanec rozpustilých školaček s deštníky

web_bg
„Tanec se šavlemi“

mystický tanec v kožených sexy oblečcích s hořícími pochodněmi

foto_o-me
„Orientální tance“

sólové i skupinové vystoupení různých stylů, tanec s hedvábnými vějíři, křídly Issis, poi, klasický egyptský styl Raqs Sharki, Drum solo, španělsko-arabské tance, fusion styl

charleston
„Charleston“

divokým a nevázaným tanec bohémské začátků minulého století

Flirt-dance
„Flirt dance“

svůdný tanec s živým pěveckým doprovodem

Kalendář akcí

V kalendáří akcí naleznete termíny kurzů, ale také veškeré termíny našich vystoupení.
V případě zájmu o naše vystoupení se i tímto způsobem můžete osobně setkat nejenom se mnou, ale i s ostatními členkami taneční skupiny Ohnivé lilie, Kalendář akcí průběžně doplňuji a aktualizuji o nové termíny vystoupení. Budu nesmírně ráda, když se na některém z nich setkáme.

Nabídka kurzů

CO SI VZÍT NA PRVNÍ LEKCI:
pohodlné oblečení, boty s měkkou podrážkou (lze tančit naboso), pití (nejlépe neperlivá voda). Podrobnější informace se dozvíte na místě nebo Vám je ráda zodpovím na tel. 608 622 715.

Reference

Taneční kurzy u Martiny navštěvuji od začátku a velmi mě baví. Je laskavá a vstřícná lektorka, má individuální přístup a věnuje se různým stylům, takže si každá dívka i žena najde to své. Doporučuji všem malým i velkým holkám pro relax a podpoření ženskosti.” Jana

“Jsem ráda, že můžu chodit tancovat a nepotřebuji k tomu shánět partnera. Je to úžasný relax. Spadnou žene všechny problémy, byť by byly velké jako dům. Nabíjí mě to a je mi smutno, že teď to není možné. Po těch letech co chodím tancovat mi to mooooc chybí. Přijďte k nám. Přijdete na to, že jste něco víc než hospodyně a příspěvková organizace do domácího rozpočtu.” Marta

“Ideální volba pro ženy, které rády tančí, ale jejich partner už takovou lásku k tanci nemá. Libí se mi uvolněná atmosféra, která na tanečkách panuje a mám dobrý pocit z pohybu, který mě, na rozdíl od jiných fyzických aktivit, baví.” Bára z Trutnova

Fotogalerie

Videogalerie

Podívejte se na taneční a pěvecká vstoupení mě a mých spolutanečnic. Další videa můžete zhlédnout na mém youtube kanále nebo facebookovém profilu.

    VIDEOKLIPY   

TANEČNÍ A PĚVECKÁ VYSTOUPENÍ 

 

 

                      Napište mi!

Pokud máte jakékoliv dotazy, na které jste nenašli odpověď na mých stránkách, budu moc ráda, když mi napíšete nebo zatelefonujete na uvedené kontakty. na vaše zprávy se těším a budu se snažit odpovědět co nejdříve. Děkuji.

Telefon

Martina Sabua Pastuchová

Mobil: +420 608 622 715

Tel.: + 420 491 431 403

E-mail

s.a.b.u.a@seznam.cz

Sociální sítě

a

Odeslat zprávu