VIDEOKLIPY

Martina Sabua je zpěvačka, tanečnice, choreografka a žena mnoha dalších talentů, mezi něž se řadí i psaní písní. Bylo jejím přáním vnést trochu radosti do dnešní komplikované doby a svým poselstvím zažehnout v lidech plamínek naděje v lepší dny.

Co já s tím udělám

Co já s tím udělám – písnička o moci úsměvu Písnička vznikla s prvním lockdownem v roce 2020, kdy jsme všichni propadli v beznaděj. A protože úsměv je nejlepším lékem na úzkost, posíláme vám ho s touto písní, aby vás zahřál u srdce a vy ho pošlete dál. S ohnivou energií se pustila do několika zajímavých projektů, u kterých se sešli výborní muzikanti, amatéři i profesionálové a společně natočili hudbu v nahrávacím studiu Pulton, poté pod vedením profesionálních kameramanů zrealizovali i videoklip, který režíroval Tomáš Magnusek a scénář vytvořila Martina.

Andělé zpívají

Andělé zpívají – rocková koleda Píseň Andělé zpívají přišla jako záblesk z čistého nebe, jako by mi ji do ucha zašeptal sám anděl. Inspirovalo mě kouzlo Vánoc, na které mám z dětství úžasné vzpomínky. Dechberoucí vánoční světýlka, stromeček až ke stropu, maminčino voňavé cukroví a tajemstvím opředené předávání dárků. Vznikla díky veliké ochotě dobrých lidí, kterých se na písničce podílelo spousta, od muzikantů, zvukaře, tanečnic, kameramana, přes zpěvačky a náhodné kolemjdoucí. 🙂 Jelikož do Vánoc zbývalo pouze pár dní a my ji chtěli stihnout darovat lidem pod stromeček, muselo se jednat za poklusu. Aranže Jitky Štěrbákové a jejích klavírních zvonečků se překvapivě dobře pojí s rockovým stylem Martiny. Během jediného víkendu se podařilo ve studiu Pulton nahrát hudbu a hned druhý den k ní natočit i videoklip. Scénář vytvořila Martina a Filip Kollert nádherně a citlivě vystihl kouzelnou atmosféru skladby. Spontánní vytvoření této písničky bylo pro nás všechny takovým malým vánoční zázrakem a velmi nás potěšil ohlas posluchačů, kteří ji rozesílali svým rodinám a přátelům jako vánoční přání.